Guinea i Sahara

Duże zdjęcie Guinea i Sahara
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
28 / 487
<
>
Znaczki z widokami z byłych afrykańskich posiadłości w Afryce1.Gwinea Hiszpańska.1949.Zn nr mi 242-2442.Hiszpańska Afryka Zachodnia.1950.Zn nr Mi 3-5.W owalu portret F.Franco.Gwinea Hiszpańska (hiszp. Guinea Española) – od 1778 r. kolonia hiszpańska w Afryce zachodniej, obejmowała m.in. wyspy Fernando Po (obecnie Bioko) i Annobón (obecnie Pagalu) oraz terytorium kontynentalne Río Muni (obecnie Mbini). W latach 1958-1968 prowincja była to zamorska Hiszpanii, od 1964 pod nazwą nazwą Hiszpański Region Równikowy, obecnie niepodległe państwo Gwinea Równikowa.
Data dodania: 20 lutego 2012
Datowanie przedmiotu: 1949 - 1950
Miejsce pochodzenia: Hiszpania
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 382 razy od 20 lutego 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.