OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
5 / 21
<
>
" Na Dobarzu" w osadzie liczącej jedną chałupę, pośród bagien stoi dwór od nazwie Dobarz. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów bezludnej okolicy, zalanej wodą i zarośniętej wiekowymi drzewami, gdzie co jakiś czas przemyka łoś, z ciemności wyłania się jedyne tutaj źródło światła. Efekt taki, jak w filmie "Czas Apokalipsy", kiedy ekipa płynąca w górę Mekongu trafia na imprezę w środku dżungli. Efekt niesamowity.Całkowicie drewniany dwór zbudowano w podlaskim stylu. Od czasu do czasu, oprócz golonkożerców pojawiają się tam ludzie szukający zabytkowych przedmiotów. Przybywają na organizowane co jakiś czas przez Kawęczyńskiego aukcje. Jest w czym wybierać, po za tym można dotknąć.Tutaj kosmita pokazuje Królowi Biebrzy, jak działa iPad. Krzysiek łapał te japońskie rybki, co pływają na ekranie i reagują na dotknięcie palcem, nie rozumiejąc czemu tak.

A kto z nas rozumie...
Data dodania: 20 listopada 2010
Miejsce pochodzenia: Podlasie
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 378 razy od 20 listopada 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Moderator
21 listopada 2010
I tak zostałem kosmitą :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.