Karaibskie poloniki- St.Vincent i Grenadyny.

Duże zdjęcie Karaibskie poloniki- St.Vincent i Grenadyny.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
33 / 174
<
>
Saint Vincent i Grenadyny (Saint Vincent and the Grenadines).Państwo w Ameryce Środkowej, obejmujące wyspę Saint Vincent i północną część wysp Grenadyny w archipelagu Małych Antyli na Morzu Karaibskim.Od 1763 (1783) kolonia brytyjska.

Od 1979 niepodległa monarchia, członek brytyjskiej Wspólnoty Narodów.1861 pierwsza własna emisja znaczków z napisem St. Vincent.

Od 1971 oddzielne wydania dla wysp Grenadyny, także od 1984 roku oddzielne znaczki dla wysp :Bequia, Union.

Od 1997 roku znaczki dla wysp Canouan i Mustique.Canouan - wyspa o powierzchni 13 km^ położona pomiędzy wyspami Union i Mustique w południowo- zachodniej części Grenadyn.Ośrodek adm.-Charlestown- 2 tyś. mieszkańców,Od 1997 roku oddzielne znaczki dla wyspy z napisami “Grenadines of St. Vincent- Canouan.”.Prezentowany znaczek to chyba pierwszy polonik tego karaibskiego państewka.
Data dodania: 23 listopada 2010
Datowanie przedmiotu: 2010
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 651 razy od 23 listopada 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.