Flaga Państwowa Warszawa... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

Flaga Państwowa Warszawa Targowa 76

Duże zdjęcie Flaga Państwowa Warszawa Targowa 76
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 4
<
>
Wolność to możliwość robienia w swoim własnym domu tego, "co się chce" - m.in wywieszania flagi państwowej wtedy i kiedy ma się na to ochotę. Tutaj zdjęcie budynku przy ul. Targowej 76 w na warszawskiej Pradze z flagą polską (okna). Warto wspomnieć, że budynek był w latach PRL zamieszkiwany przez wojskowych radzieckich a dzisiaj niestety niszczeje i straszy. Na szczęście dzisiaj nie musimy się już pytać wielkiego brata o przyzwolenie. I to jest właśnie wolność.
Data dodania: 30 listopada 2010
Datowanie przedmiotu: 2010
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 620 razy od 30 listopada 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 listopada 2010
Przypomina to flagę z białych i czerwonych kart utworzoną na trybunach stadionu piłkarskiego lub hali siatkówki.Nie widzę w tym nic niestosownego...
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
30 listopada 2010
...naturalnie, że lepszy w jednym kawałku...
30 listopada 2010
...ja też mam wyobraźnię ,bez obrazy yuppi ale wyobraź sobie portret Marszałka Józefa Piłsudskiego jak by się prezentował pocięty w tych oknach
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
30 listopada 2010
....oczywiście proporcji zmierzyc się nie da, gdyż zdjęcie tak zrobione jest, że nie widać ściany od strony ulicy Targowej tylko od Wileńskiej ;) ....ale przynajmniej kolory się zgadzają i ich wzajemne proporcje względem siebie...mam nadzieję, że to jest widoczne, czy tylko ja mam taką wyobraźnię ?
30 listopada 2010
nie wiem co to ma wspólnego z Flaga Państwowa pozwolę sobie przytoczyć jedno zdanie z Wikipedii
Obowiązująca flaga Rzeczypospolitej Polskiej jest prostokątem o proporcjach 5:8 podzielonym na dwa poziome pasy: biały (u góry) i czerwony.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.