OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 401
<
>
Flaga Libii sprzed czasów Kadaffiego na znaczkach Z.A.R (Egiptu) z 1964 roku (nr.kat. Mi.230 ) i 1969, nr. kat. 402.Flaga Królestwa Libii została wprowadzona po uzyskaniu niepodległości w 1951 roku. Flaga zawierała symbol półksiężyca i gwiazdy na czarnym pasie, który znajdował się pomiędzy dwoma o połowę węższymi (czerwonym i zielonym). Flaga ta bazowała na fladze Senussich. Obecnie flaga ta jest używana przez monarchistów libijskich oraz szeroko rozumianą opozycję, stała się także flagą rewolucji z 2011 roku.
Data dodania: 5 marca 2011
Datowanie przedmiotu: 1964 - 1969
Miejsce pochodzenia: Egipt
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 399 razy od 5 marca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.