OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
14 / 28
<
>
Do końca nie jestem pewien,więc podpowiedź chętnie przyjmę.Akumulatory zasadowe - ALKO Poznańskie Zakłady ElektrotechniczneW mojej pamięci wzrokowej kojarzy mi się z zasilaniem jakiegoś celownika kolimatorowego ale pewności nie mam
Data dodania: 7 marca 2012
Stan eksponatu: Dobry
Tagi: skromne
Pomogli w tworzeniu opisu: msgt Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 578 razy od 7 marca 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
8 marca 2012
Chyba raczej łącznościowa - akumulatory NKN zasadowe(roztwór wodorotlenku potasu jako elektrolit) powszechnie stosowane do zasilania jeszcze niedawno... uchwyt do wieszania też raczej potwierdza, że stacjonarne zastosowanie do zasilania ....czegoś.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.