OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
35 / 99
<
>
1-2. Kartka pocztowa z herbem województwa kieleckiego (1997) , następnie świętokrzyskiego w latach 1999-2012.3. Herb województwa świętokrzyskiego – tarcza czwórdzielna w krzyż. W polu pierwszym błękitnym krzyż patriarchalny złoty; w polu drugim czerwonym orzeł biały o dziobie i szponach złotych; w polu trzecim osiem czerwonych i srebrnych pasów ułożonych na przemian; w polu czwartym błękitnym osiem gwiazd sześcioramiennych złotych.

Herb został ustanowiony uchwałą sejmiku w dniu 28 grudnia 2012 r.

W latach 1999-2013 województwo używało herbu ustanowionego uchwałą sejmiku w dniu 11 października 1999 r..4. Zmodyfikowana wersja herbu z 2013 r.
Data dodania: 6 marca 2011
Datowanie przedmiotu: 1997
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 486 razy od 6 marca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.