wpinka harcerska

Duże zdjęcie wpinka harcerska
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
316 / 386
<
>
Światowy Zlot Harcerstwa Polskiego „Zegrze ’95”.

Wpinka pamiątkowa z tego wydarzenia, w którym wzięło udział około 6 tys. harcerzy z Polski i zza granicy. Hasłem przewodnim zlotu było : "Łączy nas Polska" i odbył się w dniach 3-15 sierpnia 1995 roku. Za miejsce zlotu obrano poligon wojskowy w Zegrzu koło Warszawy, a okazją do tego wydarzenia była 85 rocznica powstania harcerstwa oraz 60 rocznica Jubileuszowego Zlotu ZHP w Spale.
W inauguracji zlotu uczestniczył prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Wałęsa. Komendantem zlotu był hm. Jacek Smura.

dodam jeszcze że to wpinka mojej żony :)
Data dodania: 17 marca 2012
Stan eksponatu: Nie określono
Pomogli w tworzeniu opisu: tyfus Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 446 razy od 17 marca 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.