1911 Święty Mikołaj Zielony Frances Brundage

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
93 / 232
<
>
Święty Mikołaj w zielonym przebraniu niesie prezenty (bez cienia wątpliwości, na plecach wielki worek z koniami, lalkami etc.). Pocztówka autorstwa bardzo popularnej, cenionej artystki amerykańskiej Frances Brundage. Wspaniały melanż żywych kolorów pozwala nam wierzyć, że to naprawdę są Święta.

Kartka chromolitograficzna wydana przez Samuel Gabriel Company, wyprodukowana w Niemczech.Życzenia na Święta wysłane z Lockland w stanie Ohio 21 grudnia 1911.

" Otrzymałam Twój list ze zdjęciami i myślę, że gdy ja będę brała ślub, to będziesz mi niosła kwiaty. Mam nadzieję, że Święty Mikołaj będzie bardzo dobry dla Ciebie i przyniesie Tobie mnóstwo prezentów. Najlepsze życzenia dla Was wszystkich z okazji Świąt. "
Data dodania: 7 marca 2011
Datowanie przedmiotu: 1911
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Stan eksponatu: Dobry
Data korespondencji: 1911
Data na stemplu: 21 grudnia 1911
Kraj wydania: Stany Zjednoczone
Numer seryjny: 200
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 640 razy od 7 marca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.