OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 12
<
>
Na zdjęciu baretki należące do żołnierza lub podoficera C.K. Armii. Pierwsze trzy baretki (od lewej) wydaje się być kombinacją odznaczeń za dzielność (Der Tapferkeitmedaille) i/lub Krzyża Zasługi na wstążce wojennej (Verdienstkreuz), niestety, nie można tego potwierdzić ze stu procentową pewnością, nie znając historii jej poprzedniego właściciela gdyż wstążki tych odznaczeń niczym się nie różnią. Kolejna, ostatnia od lewej baretka to Wojskowy Krzyż Karola (Karl-Truppenkreuz).Baretki naszyte na kartonową listewkę o długości 12,5 cm i szerokości około 1,5 cm (każda z baretek ma długość 4 cm, jednak nachodzą one jedna na drugą, stąd skrócenie listewki), przyczepiane do ubrania prawdopodobnie szpilkami bądź też agrafkami.
Data dodania: 26 kwietnia 2012
Datowanie przedmiotu: 1917
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 435 razy od 26 kwietnia 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.