Goldberg- Bruno Reiss

Duże zdjęcie Goldberg- Bruno Reiss
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
8 / 13
<
>
Orientacyjnie początek XX w , lub nawet końcówka XIX w Bruno Reis fabryka wody mineralnej,oraz hurtownia piwa .Porcelanka znaleziona 15.05.2012 po mordreczej kopaninie na wysypisku.Przekopałem utwardzoną pojazdami i spychem drogę wysypiska by dostać się do miejsca gdzie można znaleźć porcelanki końca XIX w i początku XX w.Notabene w zużlu ale czarnym,wcale nie są przegrzane ,zachowane w większości bardzo dobre napisy.Tylko jedna niedogodność ,na znalezienie trzech ,czterech sztuk trzeba przerzucić parę ton tego sprasowanego żużlu ,pomaga tylko kilof i bardzo dobrze zaostrzony szpadel-jednym słowem harówa,ale dla takiego okazu naprawdę warto!!!!!
Data dodania: 15 maja 2012
Datowanie przedmiotu: 1890 - 1915
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 342 razy od 15 maja 2012
Reklama
Dodaj komentarz
16 maja 2012
no no tylko pogratulować :) super okaz!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.