Hommage à Marlene Dietrich... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

Hommage à Marlene Dietrich Parfums Grès perfumy

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
149 / 169
<
>
Jednym ze sposobów na sprzedanie wyrobów różnego sortu jest nadanie im "imienia" poprzez oddanie nimi hołdu postaciom znanym i lubianym. Ponieważ perfumki tu prezentowane jedno z takich imion właśnie otrzymały, co więcej, nawet otrzymały wizerunek, a konkretnie - twarz Marleny (licencjonowaną), tak więc nie mogłam się oprzeć potrzebie nabycia tych trzech mini-flakoników, których w innych okolicznościach zapewne nigdy bym nie wyłożyła grosika.W pudełeczku 3 butelki - próbki i 3 zapachy, z których każdy oczywiście własne imię nosi:

1: My Life

2: My Dream

3: My PassionZapachy dosyć przeciętne, więc jest szansa, że długo postoją i może kiedyś, jeżeli nie zwietrzeją, nabiorą prawdziwie kolekcjonerskiej wartości.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 684 razy od 16 maja 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.