Mundur służbowy generała brygady

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 54
<
>
Satynowy mundur gen.bryg. z początku lat 90-tych XX wieku.

Kolor i materiał munduru jak we wcześniejszych wzorach z lat 80-tych, ale z plastikowymi guzikami z orłem na tarczy amazonek z koroną i orłem na kołnierzu nowego wzoru używanego obecnie.
Data dodania: 17 maja 2012
Datowanie przedmiotu: 1991 - 1995
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1879 razy od 17 maja 2012
Reklama
Dodaj komentarz
18 maja 2012
Przepisy ubiorcze żołnierza wojska polskiego z 1972r. tom I wojska lądowe rys.171 - tam jest pokazana kolejność baretek zgodna z tą na mundurze generalskim.
17 maja 2012
ułożenie baretek resortowych jeżeli są wszystkie stopnie powinny być naprzemiennie ,to znaczy w tym wypadku Złoty SZWO ,srebrny SZWO srebrny ZDOK brązowy SZWO i brazowy ZDOK.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.