1968 Szczęśliwego Nowego Roku... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

1968 Szczęśliwego Nowego Roku Karnet artystyczny

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
22 / 184
<
>
Karnet artystyczny na Święta i Nowy Rok wg. projektu Marii Orłowskiej - Gabryś.

Piękne, serdeczne życzenia od księdza." Najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia świąteczne : czerstwego zdrowia, pomyślności, radości życia, co jest matką wszystkich cnót, wiele łask i błogosławieństa bożego, zapewniając, że w każdej Mszy świętej proszę Pana Jezusa o to, dla Ciebie droga Kuzynko Anno, i dla Twoich szlachetnych domowników (?) i że często rozważam słowa Babci Żmigrodzkiej, która bardzo kocha swoje miłe wnuczki i myśli o ich szczęściu oraz przesyła sercem i duszą oddany Kuzyn Ks. Piotr C.k.d. 21 grudnia 1968. "
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1023 razy od 13 marca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.