Pocztówka Friedeberg a. Queis Jsergebirge (Mirsk)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 17
<
>
Widokówka przedstawiająca rynek w Mirsku. W centralnej części rynek z ratuszem. W głębi po lewej wspomniany przy poprzedniej widokówce kościół ewangelicki. Zamieszczam także dodatkowe zdjęcia przedstawiające ołtarz kościoła ewangelickiego przed 1945 rokiem oraz jego wieżę w ruinie (wykonane kilka lat temu). Karta pocztowa wysłana 14. maja 1921 roku w pociągu na międzynarodowej linii Gryfów Śląski - Jindřichovice (Greiffenberg-Heinersdorf). Inne pamiątki związane z tą linią kolejową w mojej kolekcji: Kolej Izerska - zapraszam do obejrzenia: http://myvimu.com/collection/13423419
Data dodania: 5 czerwca 2012
Datowanie przedmiotu: 1921
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 964 razy od 5 czerwca 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.