OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
37 / 168
<
>
Lusterko z tej samej wytwórni, co wcześniej wklejony budynek z Kielc. Na obrazku widoczny Pałac Biskupów Krakowskich, obecnie siedziba Muzeum Narodowego. To jeden z bardziej znanych zabytków Kielc.Samo lusterko już mocno liszajowate. Zdjęcie tej strony naświetlone tak, aby widoczne były ślady upływającego czasu, nie zaś prawidłowo wyeksponowane tło.Lusterko dostałem od Marty z Kielc, tej samej, która rozszyfrowała co za kielecki wieżowiec widać na wspomnianym wcześniej okazie. Myślałem, że lusterko kupuję, ale Marta doceniła sens istnienia tej kolekcji i dała mi je w prezencie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.Średnica 69 mm.
Data dodania: 14 czerwca 2012
Datowanie przedmiotu: 1965 - 1970
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 323 razy od 14 czerwca 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.