Royal Silver Wedding w Zbyszkowe herby i inne różności. w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
91 / 285
<
>
Saint Christopher-Nevis -Anguilla.1972.Srebrne wesele brytyjskiej pary królewskiej.Saint Christopher-Nevis-Anguilla - dawne brytyjskie terytorium zamorskie na Karaibach.Od 1958 kolonie Saint Christopher i Nevis oraz Anguilla weszły wspólnie w skład Federacji Indii Zachodnich. Po jej rozwiązaniu w 1962 Anguilla była nadal zarządzana przez władze Saint Christopher i Nevis, co wywoływało niezadowolenie mieszkańców wyspy. W 1967 kolonię przekształcono w terytorium zamorskie Saint Christopher-Nevis-Anguilla. W tym samym roku doszło do secesji Anguilli, która została stłumiona w 1971.W 1980 władze brytyjskie zgodziły się na samostanowienie Anguilli. W 1983 Saint Christopher i Nevis uzyskało niepodległość. Anguilla pozostała terytorium zamorskim.
Data dodania: 22 czerwca 2012
Datowanie przedmiotu: 1972
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 184 razy od 22 czerwca 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.