OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
50 / 236
<
>
Nowa Fundlandia.1919.Pierwszy znaczek z 12 znaczkowej serii poświęconej udziałowi sił zbrojnych Nowej Fundlandii podczas I wojny światowej.http://colnect.com/pl/stamps/list/page/1/country/2682-Nowa_Funlandia/series/80577-Trail_of_the_caribou_issue/year/1919Sulva Bay -http://en.wikipedia.org/wiki/SuvlaKolonia Nowej Fundlandii - brytyjska kolonia w Ameryce Północnej, istniejąca w latach 1583-1907 i przekształcona w Dominium Nowej Fundlandii.

Dominium Nowej Fundlandii – brytyjskie dominium w Ameryce Północnej, istniejące w latach 1907–1949, a powstałe z kolonii Nowej Fundlandii. W 1934 roku dobrowolnie zrzekło się niezależności, wracając pod władzę brytyjską, zaś w roku 1949 stała się częścią Kanady jako prowincja Nowa Fundlandia i Labrador.
Data dodania: 18 lipca 2012
Datowanie przedmiotu: 1919
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 297 razy od 18 lipca 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.