dziewczyna z ... uciętym... w Muzeum użytkownika pieczarek w MyViMu.com

dziewczyna z ... uciętym cycusiem

Duże zdjęcie dziewczyna z ... uciętym cycusiem
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
52 / 168
<
>
Co za idiota tak skadrował zdjęcie, że ciachnął kawałek cycusia!? I to wczasach, gdy nie można było sobie włączyć pornosa w internecie czy kupić świerszczyka. Lusterko pochodzi zapewne z drugiej połowy lat 70. Za czasów Gomułki, komunistycznego dewota, nie do pomyślenia były takie zdjęcia. On i jego żona Zofia, dostawali białej gorączki od dekoltów Kaliny Jędrusik, nawet tych na plecach. Rozluźnienie dosyć pruderyjnej atmosfery przyszło za Gierka, ale też nie od razu. Gdy tygodnik "Perspektywy" zaczął drukować niewielkie akty, akurat takie jak do małego lusterka, to sprzedawał się cały nakład pierwszego dnia. Zastępcy dowódców do spraw politycznych, alarmowali, że przez takie obrazki wśród młodych żołnierzy szerzy się demoralizacja, skutecznie utrudniająca ich pracę wychowawczą. Domagali się zaprzestania drukowania tego typu zdjęć w "Perspektywach". Istnieją dokumenty potwierdzające takie właśnie fiksacje kadry oficerskiej.No i w czasach, gdy z utęsknieniem wypatrywano na ekranach kin, w telewizorach każdego mignięcia jakiegoś fragmentu golizny - wideo jeszcze w Polsce nie istniało, kto akurat mrugnął okiem, ten sobie nie popatrzył - jakiś niechlujny rzemieślnik zmasakrował jedną z całkiem uroczych piersi. Oby mu pośmiertnie odebrano dyplom mistrzowski, a nawet czeladniczy.Lusterko duże, dwa razy większe niż najmniejszy w zbiorze "seksowny kociak". Wymiary 75x110 mm.
Data dodania: 20 lipca 2012
Datowanie przedmiotu: 1975 - 1980
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 447 razy od 20 lipca 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.