bezmian "poniemiecki" w Muzeum użytkownika pieczarek w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 8
<
>
Niemiecki bezmian sprzed I wojny światowej - data dosyć pewna, podana przez jego pierwszego właściciela. Pochodzi ze Starych Bielic pod Koszalinem. Piękny przykład rzemiosła kowalskiego.Pozostawiony w 1945 r. wraz z całym dobytkiem przez niemieckiego gospodarza. Służył przez kilkadziesiąt lat w domu, jak setki i tysiące mu podobnych. W latach 70. miał wyjechać jako pamiątka do Niemiec, ale został jednak w Polsce. Proponuję przeczytać opis zamieszczony przy "bezmianie syberyjskim".Długość 50,2 cm (bez haka). Brak rączki do trzymania podczas ważenia. Tylko jedno późniejsze nacięcie do odmierzania potrzebnej wagi.
Data dodania: 1 sierpnia 2012
Datowanie przedmiotu: 1900 - 1915
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 554 razy od 1 sierpnia 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.