Hänsom Filmbilder Jasmatzi Album Lien Deyers

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
22 / 23
<
>
Lien Deyers

stona 19Niemiecki album z początku lat 1930-tych z miniaturowymi zdjęciami gwiazd filmu dźwiękowego.Ilość zdjęć w albumie: 168 ( od numeru 337 do 504)

Ilość stron w albumie: 28Podobnych albumów zachowało się do dnia dzisiejszego dosyć dużo. Na aukcjach kompletne albumy w bardzo dobrym stanie można nabyć za kilka Euro.(poniższy opis pochodzi z rewersu jednego z obrazków, które były wklejane do albumu) Hänsom Filmbilder Eine Sammlung von Bildern aus dem Reiche des Tonfilms den Freunden der Filmkunst zugedacht. Diese Bilder (Orginal - Fotos) liegen in sämtlichen Packungen unserer Cigarette Hänsom mit Gold-, Kork-, und Strohmundstück. Sammel-Alben gegen Voreinsendung von 1 Reichsmark pro Stück. Jasmatzi Cigaretten-Fabrik G.m.b.H. Dresden. Tonfilmserie/Hänsom Filmbilder Zbiór obrazków ze świata fimu dźwiękowego, przeznaczony wielbicielom sztuki kinowej. Niniejsze obrazki (oryginalne zdjęcia) można znaleźć w każdej paczce naszych papierosów Hänsom ze *)złotym, *)korkowym i *)słomkowym ustnikiem. Albumy dosępne w cenie 1 Marki Niemieckiej/sztukę. Jasmatzi Cigaretten-Fabrik G.m.b.H. Dresden. Tonfilmserie*) tłumaczenie dosłowne; jako osoba nie znająca smaku papierosa, nie mam zielonego pojęcia o fachowym nazewnictwie. Za pomoc w korekcie z góry dziękuję.
Data dodania: 12 sierpnia 2012
Datowanie przedmiotu: 1931 - 1935
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dostateczny
Data i sposób nabycia: 2012
Kraj wydania: Niemcy
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 438 razy od 12 sierpnia 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.