Szarik ??? w Muzeum użytkownika pieczarek w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
154 / 168
<
>
Przyszedł czas na lusterko z Szarikiem, co do którego nie ma pewności, że to właśnie on. A raczej można przypuszczać, że to nie on.Szarika w serialu grały trzy dorosłe psy. Najczęściej był to spokojny Trymer, a także mało do niego podobne Atak i Spik. Z uwagi na inny, agresywniejszy charakter zastępowały go w niektórych scenach. Szarika, owczarka niemieckiego - zbudowanego wg obowiązującego wówczas wzorca, sto razy ładniejszego niż dzisiejsze dziwadła - grał także ... szczeniak jamnika szorstkowłosego. Ale w Związku Sowieckim, na dalekiej Syberii nie takie cuda miały miejsce, jak wychowanie owczarka niemieckiego dysponując maleńkim jamniczkiem. Ponadto w filmie pies nigdy nie miał kolczatki, a zawsze obrożę, do której często mocowano meldunki.Tak więc na zdjęciu widzimy psa, którego ówczesny nabywca miał traktować jako najprawdziwszego Szarika.Wymiary lusterka 59x84 mm.
Data dodania: 20 września 2012
Datowanie przedmiotu: 1968 - 1970
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 452 razy od 20 września 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
27 listopada 2012
eeeee to nie on to jakiś szwab :):)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.