OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 4
<
>
na mechanizmie jest ten sam znak i trzy cyfrowy numer-to wszystko,na spodzie obudowy jest zapisana piorem data,ulica i nazwisko (to chyba dane ostatniego przegladu)Producentem jest najprawdopodobniej firma Hamburg Amerykanische Uhren Fabrik, Niemcy, w 1931 roku przejęta przez Gebruder Junghans. Załącz prosze zdjęcie mechanizmu, to będzie wiadomo coś więcj nt daty powstania zegara, ale wygląda mi na lata 30 te.
Data dodania: 25 września 2012
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: kasiaMF Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 304 razy od 25 września 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.