Odznaka SBSK z legitymacją

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 67
<
>
Odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich syg. próbą srebra A800, wraz z Legitymacją uprawniającą do jej noszenia. Odznaka nie posiada numeru ponieważ nie została formalnie nadana. W tym przypadku jednakże właściciel zgubił oryginał i otrzymał takową.

Nakrętka - samoróbka, częsta praktyka przy tych odznakach.Poniżej, odznaka numerowana wraz z oryginalną nakrętką (nakrętka była naprawiana), syg. próbą srebra 800 oraz nr.1404. Odznaka należała do żołnierza, kpr. Młotkiewicz Tadeusz z kompanii transportowej.
Data dodania: 4 października 2012
Datowanie przedmiotu: 1943 - 1946
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1427 razy od 4 października 2012
Reklama
Dodaj komentarz
3 stycznia 2014
Piękny eksponat !
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.