ZSRR - Aerofłot

Duże zdjęcie ZSRR - Aerofłot
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
30 / 39
<
>
Naklejka na walizki rozdawana pasażerom radzieckich linii lotniczych "Aerofłot".Na naklejce napis: "Do kurortów ZSRR samolotami Aerofłotu"Firma "Aerofłot" powstała w 1922 roku jako państwowe, a równocześnie jedyne przedsiębiorstwo lotnicze w ZSRR. Nazwę "Aerofłot" przyjęto jednak dopiero w 1932 roku.

Po wojnie linie lotnicze firmowane znakiem "Aerofłotu" były największe na świecie. W 1992 roku, po rozpadzie ZSRR nastąpił podział przedsiębiorstwa. Na bazie "Aerofłotu" powstało wg różnych ocen od 300 do 500 przewoźników lokalnych i regionalnych.
Data dodania: 6 listopada 2012
Datowanie przedmiotu: 1960 - 1970
Miejsce pochodzenia: ZSRR
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Rozmiar: 11 x 7 cm
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 185 razy od 6 listopada 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.