Klamra Reichsluftschutzbund I... w Klamry , klamra ,prezka,buckles,buckle,пряжка,koppelschloss,Deutsche Koppelschlosser,koppelschlos, w MyViMu.com

Klamra Reichsluftschutzbund I wzoru

Klamra Reichs Luftschutz Bund organizacja zajmująca się ochroną, samoobroną i szkoleniem ludności cywilnej na wypadek wojny i nalotów bombowych , coś w rodzaju naszej Obrony Cywilnej , klamra widnieje w katalogach jako DLV/RLB ze względu na bardzo duże podobieństwo ale organizacja DLV zajmowała się zupełnie czym innym i orzeł DLV miał proste skrzydła jakby już leciał :)
Data dodania: 8 listopada 2012
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 857 razy od 8 listopada 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
29 września 2013
witam jak dobrze pamiętam to jest na allegro za chorą cenę 550 zeta ? - nie podałeś źródła z kąt zaczerpnąłeś opis i napisałeś że to jest unikat :):) brednie
28 września 2013
Witam ja trafiłem dziś na taką samą, tylko co ona robiła w Małopolsce na wsi w lesie tutaj z II woj to z trudem łuskę wykopać nie było tutaj walk ani przejazdu żadnych wojsk Niemieckich.A klamra jest.To nie moje zainteresowania więc zobaczycie ją na allegro.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
14 listopada 2012
12PP zostawiam ją już taką jak jest, dalej jej już nie czyszczę :) myślę że się zmieniła od kąt ją widziałeś :):)
9 listopada 2012
Teraz juz ogarniam-wiedzialem o tej malej roznicy-pochylone i proste skrzydla, ale nie sadzilem ze jest az tak niewielka.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 listopada 2012
A jak już jesteśmy przy NSFK to przypadkowo pod klamra RLB znalazła się właśnie klamra NSFK a tu dla zainteresowanych link do niej :)

http://myvimu.com/exhibit/7478017-klamra-narodowosocjalistycznego-korpusu-lotniczego
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 listopada 2012
To są właśnie takie nie wielkie szczególiki ale dla mnie istotne jak dobrze pamiętam DLV została wchłonięta prze NSFK ale to już zupełnie inna historia :) nie mniej jednak mimo to klamry tych organizacji były wykorzystywane do końca wojny jednocześnie .

http://www.jessensrelics.com/GBFM/GBFM-002v.html
9 listopada 2012
A czy mialby kolega materiał porównawczy jesli chodzi o pochylone skrzydla? Wydaje mi sie ze w tej z pochylonymi byly bardziej pochylone a te mozna by uznac za "proste"
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.