Manica e Sofala.

Duże zdjęcie Manica e Sofala.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
184 / 497
<
>
Mozambik.1955. Zn nr Mi 449-450Wystawa filatelistyczna dystryktu Manica i Sofala w Beirze.Beira – miasto we wschodnim Mozambiku będące ośrodkiem administracyjnym prowincji Sofala, nad estuarium rzeki Púngoè, która uchodzi do Kanału MozambickiegoDystrykt Manica i Sofala powstał w 1948 roku.W 1975 roku rozdzielono dystrykt na na dwie prowincje Manica i Sofala.Manica – prowincja w środkowo-zachodnim Mozambiku. Ośrodkiem administracyjnym prowincji jest Chimoio.

Sofala – prowincja Mozambiku, położona w środkowej części kraju. Ośrodkiem administracyjnym prowincji jest miasto Beira.
Data dodania: 23 listopada 2012
Datowanie przedmiotu: 1955
Miejsce pochodzenia: Mozambik
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 313 razy od 23 listopada 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.