Chinka z małymi stopami Chinese with small feet

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
35 / 115
<
>
Czego to ludzie nie robią dla urody ;).

Obwiązywanie stóp małym dziewczynkom praktykuje się podobno po dziś dzień w niektórych rejonach Chin.Te i inne zabiegi upiększające u ludów odległych nam kulturowo (np. wydłużanie szyi obręczą lub powiększanie szczeliny w wardze przy pomocy okręgów w Afryce) to i tak moim zdaniem pestka w porównaniu z tym, jakim samookaleczeniom poddają się tysiące "cywilizowanych" obywateli tzw. zachodu. Do silikonu w piersiach i pośladkach już chyba przywykliśmy i nikogo to nie szokuje, że coraz więcej osób regularnie wstrzykuje sobie "coś" gdzieś. Nie tak dawno usłyszałam też o tzw "bagelheads" ... ahhh, moda jest bezlitosna.
Data dodania: 17 grudnia 2012
Datowanie przedmiotu: 1910 - 1920
Miejsce pochodzenia: Wielka Brytania
Stan eksponatu: Dobry
Autor: -
Kraj wydania: Wielka Brytania
Numer wydania: No. 142
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 488 razy od 17 grudnia 2012
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny
17 grudnia 2012
Paskudztwo (te stopy, których nie ma). Wolę kobiety "naturalne", takie jak je Pan Bóg stworzył.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 grudnia 2012
Ja tam ostatnio obrzęk zęba potraktowałem jako najnowszy trend... zmarszczki wygładziło, pysk zaokrąglił się, taniej jak botox... tylko problem z drugim profilem(jakimś nędznym) miałem... ale kwestia ustawienia i ekspozycji opanowana.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.