OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
52 / 71
<
>
Mapnik nosi się ją przewieszony przez prawe ramię. Jednak w sytuacji, gdy żołnierz występuje z torbą polową i mapnikiem, wówczas torbę polową przewiesza się przez prawe ramię, a mapnik przez lewe ramie.
Identyczna sytuacja występuje gdy nosi się maskę przeciwgazową. Wtedy torbę maski przewiesza się przez prawe ramię, a mapnik przez lewe.
Powinno się też zmienić przepięcie paska nośnego mapnika w taki sposób, by sprzączka spinająca pasek znajdowała się z przodu. W tym typie mapnika z paskiem dopinanym łatwo go zmienić.
Data dodania: 10 lutego 2013
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Tagi: mapnik
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 602 razy od 10 lutego 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.