Znak Zodiaku : srebrny... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

Znak Zodiaku : srebrny Skorpion Białoruś 2009

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 2
<
>
Fotografie – konkurs myvimu.comPiękna srebrna moneta kolekcjonerska z cyrkoniami wg. projektu białoruskiej artystki Swietłany Zaskiewicz. Osobiście uważam, że cała seria Znaki Zodiaku z 2009 zasługuje na wielkie brawa, których zresztą internauci nie szczędzą.Nabywając tę cudną monetę, nie myślałam o rozbudowaniu jakiejkolwiek kolekcji. Białoruski skorpion to zauroczenie i kaprys, którym się nie mogłam oprzeć. Na moje nieszczęście wiele podobnych i innych rzeczy czaruje mnie co dnia.Brutalnie się musiałam obejść z nietykalnością osobistą tego krążka wyjmując go z kapsla i narażając jego wątłe zdrowie na działanie nieprzewidzianych okoliczności, jak fruwająca kocia sierść czy pyłki kurzu.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 383 razy od 1 kwietnia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.