wpinka niemiecka

Duże zdjęcie wpinka niemiecka
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
328 / 386
<
>
IGA - Internationalen Gartenbau Ausstellung, co można przetłumaczyć : Międzynarodowa Wystawa Ogrodnicza.Impreza odbywająca się co roku w dawnej Niemieckiej Republice Demokratycznej (NRD), a dokładnie w Erfurcie od (chyba) 1950 roku lub 1958 r., aż do upadku NRD (DDR).

Organizowano ją na bazie Egapark - duży ogród i park rozrywki w Niemczech (36 ha), położony w południowo-zachodniej części miasta.http://de.wikipedia.org/wiki/Egapark
Data dodania: 5 kwietnia 2013
Stan eksponatu: Nie określono
Pomogli w tworzeniu opisu: tyfus Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 160 razy od 5 kwietnia 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.