L.de Bougainville i de La Pèrouse

Duże zdjęcie L.de Bougainville i de La Pèrouse
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
202 / 500
<
>
Wallis i Futuna. 1930 Yvert 62Znaczek Nowej Kaledonii przedrukowany z przeznaczeniem dla franc. pos. Wallis i Futuna.Wallis i Futuna – wspólnota zamorska Francji w Oceanii, obejmująca wyspy wulkaniczne Wallis oraz Futuna i Alofi (Wyspy Hoorn) oraz około 20 innych.

Znajduje się w Polinezji, na północny wschód od wysp Fidżi oraz na zachód od Samoa.Na znaczku francuscy podróżnicy :-Louis Antoine de Bougainville ( 1729 -1811 ) – francuski żeglarz, badacz Oceanii.-Jean-François de La Pérouse, właściwie Jean-François de Galaup comte de La Pérouse ( 1741 -1788 ) w czasie wyprawy odkrywczej na Pacyfiku) – francuski oficer marynarki, żeglarz, odkrywca i naukowiec.
Data dodania: 23 kwietnia 2013
Datowanie przedmiotu: 1930
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 264 razy od 23 kwietnia 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.