OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
10 / 22
<
>
NOWOCZESNE ZABAWKI.Janusz Wojciechowski, 495 stron.

Niezapomniany poradnik radioamatorów z lat 60-70 ubiegłego wieku. Jest to jedno z pierwszych, jeżeli nie pierwsze wydanie, gdyż większość przedstawionych układów zbudowano na lampach i tranzystorach TG2, TG5, TG50 itp.

Szkoda tylko, że została oprawiona przez amatora introligacji- brak stron tytułowych, wykorzystano twardą oprawę z innej książki a aby kartki nie wystawały poza okładkę obcięto marginesy. Także klejenie pozostawia wiele do życzenia.

Mimo tych mankamentów książka jest piękną pamiątką starszej elektroniki
Data dodania: 6 maja 2013
Datowanie przedmiotu: 1962 - 1970
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 2134 razy od 6 maja 2013
Reklama
Dodaj komentarz
6 stycznia 2022
Oooooo!!! Joooo!!! Jak mawiał Krecik. Mój pierwszy podręcznik elektroniki. Radio na dwu tranzystorach germanowych.To był hit !
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.