ZDALNE STEROWANIE TELEWIZORA

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 7
<
>
Przedstawiam przewodowe zdalne sterowanie telewizora.Ma dwa pokrętła- jedno do regulacji jasności, drugie do regulacji kontrastu. Od spodu ma atrapę prostokątnego klawisza i otwór na podobny klawisz. W odciętym kablu było 4 przewody.Brak jakiegokolwiek napisu producenta. Z przykrością wyznaję, że na drugie imię mam "skleroza" i nie pamiętam z jakiego telewizora zostało odcięte więc każda podpowiedź będzie mile widziana.
Data dodania: 17 maja 2013
Datowanie przedmiotu: do 1965
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 979 razy od 17 maja 2013
Reklama
Dodaj komentarz
18 stycznia 2014
Dziękuję za zainteresowanie, ale nie, nie Aladyn 2. Jego sterowanie wyglądało tak:

http://myvimu.com/exhibit/31313-telewizor-retro-aladyn-c-7901

Mogłoby być od wcześniejszego typu, ale byłem w Diorze wtedy, gdy produkowano tam Aladyny i takiego nie widziałem. Któreś ze starych telewizorów miały z tyłu gniazda do podłączania właśnie zdalnego sterowania. Moje może pochodzić z jakiegoś prywatnego zakładu- np. ktoś obudowywał chassis TV Szmaragd w drewnianą obudowę, a kineskop był na niej umieszczony obrotowo w obudowie plastykowej. Moja Skleroza coraz więcej zapomina :)
18 stycznia 2014
Od telewizora Aladyn 2,pozdrawam
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.