kanister 5l kraftstoff lata 20' 30'

kanister 5l typ stosowany od lat 20' XX wieku, jeszcze nie doczyszczony z piachu.wykopany przez poprzedniego właściciela ale jak widać porządna niemiecka przedwojenna ocynkowana blacha dała rade, w środku sitko aby zanieczyszczenia nie dostały się do paliwa, mam plany aby do środka powróciło paliwo i jeździło przy którymś naszym zabytkowym wozie :)
Data dodania: 17 czerwca 2013
Datowanie przedmiotu: 1920 - 1940
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 807 razy od 17 czerwca 2013
Reklama
Dodaj komentarz
20 czerwca 2013
zwykle chodzą po ok 100zł, ale jak dobrze poszukasz po różnych kategoriach na alledrogo to uda sie kupić nawet za połowe tej ceny już z wliczoną w to wysyłką , za ten egzemplarz dałem chyba 20 czy 25zł i wszystko co jest u mnie w kolekcji kupowałem poniżej rynkowej ceny :) no może za wyjątkiem niektórych pojazdów
17 czerwca 2013
Ładny, to jeszcze ja sobie takiego sprawie:]
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.