Flircik sekretny w Muzeum Faramuszek i Imponderabiliów w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 39
<
>
"Flircik sekretny" napisany przez Juliannę K. powstał ok. 1909 r., o czym świadczą reklamy prasowe z tego czasu.100 kart umieszczonych w tekturowym futerale. Wyprodukowano dwie wersje - na zwykłym papierze i na bristolu. Posiadam wersję na papierze.Cena wersji na papierze 80 kop.

Cena wersji na bristolu 1,50 rub.Gra należy do podkategorii flirtu towarzyskiego zwanej flirtem kwiatowym - kwestie, którymi wymieniają się osoby grające, opatrzone są nie numerami, lecz nazwami kwiatów.Dołączam reklamę "Flirciku" zamieszczoną w "Gazecie Częstochowskiej" (nr 46 z 19 września 1909 r., s. 4).
Data dodania: 4 lipca 2013
Datowanie przedmiotu: 1909
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 287 razy od 4 lipca 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.