Brelok torebka w Muzeum użytkownika Eworu w MyViMu.com

Brelok torebka

Duże zdjęcie Brelok torebka
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 500
<
>
Ten oto brelok-torebka został kupiony w zamku w Tropsztynie.Zamek Tropsztyn to rekonstrukcja zamku obronnego wzniesiona na stromym półwyspie oblanym z trzech stron rzeką Dunajec w gminie Czchów.Powstała w 2 poł. XX wieku "legenda" wiąże zamek w Tropsztynie z zamkiem w Niedzicy i znalezionym tam pismem kipu oraz postacią Uminy. Według niej ponoć to w Tropsztynie po śmierci inkaskiej księżniczki miał być ukryty przywieziony z Peru skarb Inków, a kosztowności mają znajdować się w podziemnym tunelu, wykutym pod Dunajcem, a łączącym zamkowe podziemia z sanktuarium w pobliskim Tropiu.Brelok został podobno wykonany w samym Peru,wykonany ze skóry prawdziwej lamy i wyhachtowany przez prawdziwą Peruwiankę.Tak przynamniej pisało na tabliczce nad ladą :D.
Data dodania: 25 lipca 2013
Datowanie przedmiotu: 2005 - 2012
Miejsce pochodzenia: Peru
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 217 razy od 25 lipca 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.