Alexandra Winter Bride, seria Fabrege

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
24 / 26
<
>
Alexandra pochodzi z ostatniej serii lalek porcelanowych jaką wydał Franklin Mint. Wydana była jako jedna z czterech panien młodych, zgodnie z tradycją każdy model odpowiadał porze roku.

Niestety, przez zaniedbania firmy nie podano ani autora projektu ani wielkości serii, prawdopodobnie Alexandrę wydano w około 1000 egzemplarzy.

Na uwagę zasługuje taki detal jak biżuteria, świetnie dopasowana skalą do lalki. Suknia rozczarowuje nijakim stylem, można było podejrzewać że z racji nawiązań do rodziny Romanowów, stroje będą inspirowane epoką, niestety marka postawiła na księżniczkową stylizację
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 691 razy od 26 lipca 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
30 lipca 2013
rzeczywiście świetnie wygląda :) ja też chętnie bym coś poczytała .....
29 lipca 2013
Piękna:) coś więcej na jej temat?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.