OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 26
<
>
Marion to jeden z trzech damskich modeli dostępnych w firmie Lincoln Mold Compay do własnego odlewu.
Na szczęście nie musiałam kupować formy żeby dostać tą lalkę, skorzystałam na likwidacji kolekcji jednej z artystek. Lalkę zauważyłam wczesnym rankiem przed wyjściem do pracy (tak, prawie na okrągło sprawdzam aukcje, wiem że to pachnie obsesją). Miałam szczęście ża w ogóle rozpoznałam rysy twarzy tego modelu, dosyć mylące były szklane oczy, przeważnie te lalki mają malowane. Do tego w pakiecie była jeszcze jedna świetna lalka. TO był widać mój dzień bo nie tylko udało mi się upolować je obie ale nie spóźniłam się do pracy :)
Ze względu na znikomą dostępność gotowych lalek ten egzemplarz to rarytas, przez około 7 lat na aukcjach wystawiono jeszcze trzy inne modele tej autorki. 
Marion nie jest klasyczną pięknością ale widać po firmowej prezentacji prototypów że można sprawić że będzie co najmniej intrygująca [img]
Lalka trafiła do mnie bez ubrania, suknia jest jedną z pierwszych jakie popełniłam.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1021 razy od 30 lipca 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.