Lalka porcelanowa Vicki Lynn, Vickie Hamilton

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 26
<
>
Vicki Lynn była pierwszą lalką niespodzianką, kupno jej przypominało kupno kota w worku. Aż do momentu otworzenia paczki nie byłam pewna co będzie w środku bo zdjęcia aukcyjne przypominały obraz impresjonisty z poważną wadą wzroku.

Na szczęście, okazało się że kupno jej było strzałem w dziesiątkę. Lalka jest świetnie wykonana a co ważniejsze świetnie przemyślana jako postać. Autor mocno się postarał przy detalach stroju choć troszkę zabrakło dokładności przy malaturze. Miałam spory kłopot z ekspozycją tej lalki bo przez rozłożystość sukni nie domykały mi się drzwi witryny.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 565 razy od 9 października 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.