#11 Marynaże USS Parks w Świątynia Wiktora w MyViMu.com

#11 Marynaże USS Parks

Duże zdjęcie #11 Marynaże USS Parks
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
98 / 119
<
>
Załoga USS ParksJedno z zaledwie kilku zdjęć z całego albumu marynaża USS Parks, które udało mi sie nabyć.USS Parks (DE-165) - amerykański niszczyciel eskortowy typu "Canon" zwodowany 18 kwienia 1943 roku w New Jersey. Okręt w czasie II Wojny Światowej służył na Oceanie Spokojnym do ochrony przeciwlotniczej i do zwalczania okrętów podwodnych . Okręt uczestniczył w inwazji na Saipan oraz lądowaniu na wyspie Guam. W sierpniu 1945 roku USS Parks znajdował sie na Atolu Mili, jego załoga nadzorowała 2400 japońskich jeńcu w czasie dezaktywacji japońskiej broni, amunicji i usuwaniu poł minowych. Po kapitujacji Japoni okręt pozostał w rezerwie aż do 1972. Złomowany 1 lipca 1972.
Data dodania: 22 października 2013
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Tagi: uss parks
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 255 razy od 22 października 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.