kurtka służbowa Straży Granicznej (wersja V)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
54 / 99
<
>
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 14 czerwca 2002 r. w sprawie umundurowania funkcjonariuszy Straży Granicznej.
Kurtka służbowa Straży Granicznej koloru khaki z pikowaną podpinką, czarnym kołnierzem, skośnymi dolnymi kieszeniami oraz jedną wpuszczaną kieszenią górną — do ubioru galowego, wyjściowego i służbowego; w okresie zimowym kurtkę nosi się z podpinką, a w okresie letnim bez podpinki; dopuszcza się noszenie kurtki rozpiętej pod szyją; Komendant Główny Straży Granicznej, zastępcy Komendanta Głównego Straży Granicznej i funkcjonariusz w stopniu generała oraz komendant oddziału lub ośrodka szkolenia i jego zastępcy noszą dodatkowo płaszcz letni i płaszcz sukienny.
Data dodania: 28 października 2013
Datowanie przedmiotu: 2003
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Kolor / barwa: zielony
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 590 razy od 28 października 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.