Odznaka Znak Honorowy Sił... w Mundur w MyViMu.com

Odznaka Znak Honorowy Sił Zbrojnych RP

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
20 / 21
<
>
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 14 września 1999 r. w sprawie wyróżniania żołnierzy, pododdziałów i oddziałów wojskowych.

§ 52. 1. Odznakę tytułu honorowego "Znak Honorowy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej", którą noszą żołnierze oddziału wojskowego, stanowi wizerunek panoplium, określonego w § 50 ust. 3, z tym że puszka umieszczona na panoplium jest kancelowana. Odznaka ma długość 32 mm i szerokość 22 mm. (- tak głosi przepis, zamieszczona odznaka ma wymiary: 33x27mm.)2. Odznaka tytułu honorowego "Znak Honorowy Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej", którą noszą:1) żołnierze zawodowi - jest wykonana z metalu srebrzonego i oksydowanego oraz ma emaliowane w barwach narodowych proporczyki lanc,2) żołnierze niezawodowi - jest wykonana z metalu srebrzonego i oksydowanego.
Data dodania: 12 listopada 2013
Datowanie przedmiotu: 2013
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1263 razy od 12 listopada 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.