wpinka w sturmpanzer - zbiory w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
135 / 386
<
>
Wpinka Światowej Federacji Młodzieży Demokratycznej

"Youth unite! Forward for lasting peace! — World Federation of Democratic Youth""Światowa Federacja Młodzieży Demokratycznej (ang. WFDY – World Federation of Democratic Youth) – lewicowa organizacja młodzieżowa, uznana przez Organizację Narodów Zjednoczonych za międzynarodową pozarządową organizację młodzieżową. ŚFMD określa się jako organizacja antyimperialistyczna i lewicowa.

Założona została w Londynie w 1945 roku. Początkowo była to szeroka międzynarodówka grup młodzieżowych z całego świata, które stworzyły federację po zakończeniu II wojny światowej. Wraz z nastaniem zimnej wojny praktycznie wszystkie organizacje z państw zachodnich wycofały się z Federacji. Stało się tak dlatego, że ŚFMD miała charakter proradziecki i rewolucyjny."

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatowa_Federacja_M%C5%82odzie%C5%BCy_Demokratycznejhttp://www.crwflags.com/fotw/flags/qt_wfdy.html
Data dodania: 22 listopada 2013
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: tyfus Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 219 razy od 22 listopada 2013
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
22 listopada 2013
wpinka Światowej Federacji Młodzieży Demokratycznej
"Youth unite! Forward for lasting peace! — World Federation of Democratic Youth"
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.