II Skrzynka na pociski 8 cm FK M.5

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 2
<
>
Drugi wzór skrzynek na pociski Artyleryjskie do Austro-Węgierskiej armaty 8 cm Feldkanone M.5. Mieściła 3 pociski, wykonana z drewna, otwierana od góry (bok zdjęty dla zrobienia zdjęć) Uchwyt do transportu znajdował się u dołu skrzynki, wykonany ze skóry. Zawias na dłuższym boku, a zamknięcie na krótszym "na haczyk" by otworzyć wystarczyło podnieść uchwyt. Na dłuższych bokach skrzynki Znajdował się napis EXPLOSIV, na krótszym wytłoczony jest napis LOURIE & C0. Na wierzchu najprawdopodobniej był napis 3 drb 13M Sem po niżej Nazwa miejscowości lub fabryki w której wyprodukowano skrzynkę i data produkcji.
Data dodania: 27 listopada 2013
Datowanie przedmiotu: 1914 - 1918
Miejsce pochodzenia: Austria
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 747 razy od 27 listopada 2013
Reklama
Dodaj komentarz
9 marca
Piękna 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.