Ekspedycja 7 w Mała kolekcja naszywek w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 7
<
>
Członkowie „Ekspedycji 7” stanowili siódmą stałą załogę Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.Załoga:Jurij Malenczenko , Dowódca misji i dowódca Sojuza (Rosja)

Edward Lu , Inżynier lotu i pracownik naukowy ISS (Stany Zjednoczone)Załoga rezerwowa:Aleksandr J. Kaleri , Dowódca misji i dowódca Sojuza (Rosja)

Colin M. Foale , Inżynier lotu i pracownik naukowy ISS (Stany Zjednoczone)I tu niestety pojawia się pytanie czy to oryginalna naszywka. Nie pasuje mi jedno z nazwisk, mianowicie niejaki Moszczenko, który nie był członkiem załogi głównej ani rezerwowej.
Data dodania: 9 stycznia 2014
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 326 razy od 9 stycznia 2014
Reklama
Dodaj komentarz
9 stycznia 2014
Prawdopodobnie oryginał... 2001-2003 – w styczniu 2001 Malenczenko, Siergiej Moszczenko oraz Edward Lu rozpoczęli przeszkolenie przed misją na Międzynarodową Stacje Kosmiczną. Byli w składzie planowanej 7 stałej załogi ISS. W październiku 2002 Moszczenkę zastąpił Aleksandr Kaleri. Po katastrofie Columbii składy stałych załóg okrojono do 2 astronautów i dalsze przygotowania kontynuował tylko z Edwardem Lu. Obaj wystartowali w kosmos na pokładzie statku Sojuz TMA-2 i przebywali na stacji od kwietnia do października 2003.... http://www.fudzinowa.pl/my,Jurij_Malenczenko.cgi
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.