Peek & Cloppenburg Reklamowe Świąteczne pocztówki

Duże zdjęcie Peek & Cloppenburg Reklamowe Świąteczne pocztówki
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
27 / 34
<
>
Kilka dobrych lat temu w jednej z galerii handlowych wypatrzyłam na zapraszającym do wnętrza sklepu stojaku, ślicznie poukładane pocztówki "świąteczne".Seria jest niezwykle starannie wykonana i piękna, szczególnie jak na gratisowe pocztówki reklamowe. Pocztówki są dodatkowo zdobione mieniącym się brokatem, co niestety nie jest widoczne na skanach.Marka odzieżowa Peek & Cloppenburg postanowiła wspaniałomyślnie wyeliminować z awersów wszelkie bezpośrednie konotacje reklamowe, promocyjne hasła, itd, dzięki czemu pocztówki znikały jak świeże bułeczki. O ile się nie mylę, w zestawie powinna być jeszcze choinka, której to karty niestety nie mam, gdyż zeszła ona najszybciej i już się nie załapałam. Nastrojowy design i fakt, że był to gorący okres przedświąteczny, sprowokowały na pewno nie jednego niedoszłego klienta sklepu do wysłania życzeń na takiej kartce.Rzadki to przypadek, by reklamowe kartki były tak piękne. P&C to marka niemiecka, więc i pocztówki muszą być piękne oraz ponumerowane, jak dyktuje tradycja.Autorka wszystkich prac: Marie Korff.

Każda pocztówka ma unikalny numer na rewersie."Das Schönste im Leben ist umsonst"
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 212 razy od 17 stycznia 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.