OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
17 / 27
<
>
Jest to kaptur dedykowany do półmaski SR 62 firmy Sundstrom. Zapewnia on ochronę oczu, twarzy i włosów przed pyłami i aerozolami. Wykonany jest z takiej samej tkaniny, jak kombinezony ochronne tej samej firmy, które posiadam w kolekcji. Tkanina przepuszcza powietrze. Szybka jest elastyczna. Z przodu, na środku kaptur posiada okrągły otwór w który szczelnie wczepia się półmaskę.Według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ w razie uszkodzenia kaptura można go wymienić na nowy zamiast wymieniać całą maskę, a koszt kaptura nie przekracza dziesięciu złotych.

Dostępna jest również pomarańczowa, przeciwchemiczna wersja kaptura.
Data dodania: 28 stycznia 2014
Datowanie przedmiotu: 2005 - 2010
Miejsce pochodzenia: Szwecja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 503 razy od 28 stycznia 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.