Medal zawodów ESF w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
305 / 309
<
>
W dniach 10-13 września 2009 r. na obiektach Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Europy Strażaków w Tenisie Ziemnym i Tenisie Stołowym.

Europejska Federacja Sportu Strażaków (ESF) została założona 19-ego października 1977roku w Hadze. Założycielami Federacji byli przedstawiciele Holandii, Belgii, Francji,Niemiec, Wielkiej Brytania i Irlandii.Celem działania Federacji jest promocja sportu w straży pożarnej oraz rozwój kontaktów międzynarodowych umundurowanych strażaków i Straży Pożarnych ponieważ sport jest w sposób nierozerwalny związany z zawodem strażaka.
Data dodania: 28 stycznia 2014
Datowanie przedmiotu: 2009
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 299 razy od 28 stycznia 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.