OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
27 / 51
<
>
Puszeczka robiona wg tego samego projektu co poprzednia, ale wg innej sztancy. Widać to po nieznacznej zmianie grubości liter. W słowie "OBUWIA" ostatnie cztery litery nie mają tych dziwnych kółeczek u samej góry. Gdy się nie ma dostępu do coraz to nowych wzorów, to wyszukuje się mało istotne różnice w tym, co wpada w ręce. Oczywiście inny jest także kolor tworzywa.Puszeczka znaleziona kilka dni temu w jakimś zapomnianym pudełku na nici. Wypełniona jest szpilkami, czyli zgodnie z typowym przeznaczeniem tych puszeczek po tym, gdy już zużyto pastę.
Data dodania: 12 lutego 2014
Datowanie przedmiotu: 1960 - 1970
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 217 razy od 12 lutego 2014
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.